Facebook YouTube
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
(Photo: NT Sports Photography)
Lovcen vs Feni jump ball (Photo by NT Sports Photography)
Aleksandar Yanev blocks Cekovski (Photo by NT Sports Photography)
BIBL trophies (Photo by NT Sports Photography)
Awards ceremony (Photo by NT Sports Photography)
Awards ceremony (Photo by NT Sports Photography)
Lovcen vs Feni rebound (Photo by NT Sports Photography)
Donald Cole (Photo by NT Sports Photography)
Zlatin Georgiev (Photo by NT Sports Photography)
Aaron Harper (Photo by NT Sports Photography)
Gary Ware (Euroins Cherno More)
Mr. Shay Shtriks & Mr. Asen Hristov awarding Georgi Mladenov and Vrbica Stefanov
Euroins Cherno More
Lovcen celebrating
Miroslav Cadija & Aleksa Popovic (Lovcen)
Marko Kuveljic (Lovcen)
James J. Life (Feni)
Trophies
Officials meeting before the games
Press conference before the Final 4
Schedule
22 Jan 2019
18.30
YouTube, SportMedia.tv
BC Beroe BC Beroe
KK Blokotehna-NB KK Blokotehna-NB
Obshtinska
Obshtinska
Referees:
 Ognjen Jokic
 Dimitrios Bitis
 Diamantis Lortos

Schedule
Stara Zagora | Obshtinska
22 Jan 2019 18.30
BC Beroe BC Beroe KK Blokotehna-NB KK Blokotehna-NB
YouTube, SportMedia.tv
Plovdiv | Kolodruma
22 Jan 2019 18.30
BC Academic Bultex 99 BC Academic Bultex 99 KB Bashkimi KB Bashkimi
YouTube, SportMedia.tv
Durres | Ramazan Njala
23 Jan 2019 19.00
KS Teuta KS Teuta KK Kozuv KK Kozuv
Albania NTV, SportMedia.tv
Stara Zagora | Obshtinska
24 Jan 2019 18.30
BC Beroe BC Beroe KB Bashkimi KB Bashkimi
YouTube, SportMedia.tv
Plovdiv | Kolodruma
28 Jan 2019 18.30
BC Academic Bultex 99 BC Academic Bultex 99 BC Barsy Atyrau BC Barsy Atyrau
YouTube, SportMedia.tv
Stara Zagora | Obshtinska
29 Jan 2019 18.30
BC Beroe BC Beroe BC Barsy Atyrau BC Barsy Atyrau
YouTube, SportMedia.tv
All times are local time